Опис компанії

 М’ясокомбінат «Ювілейний» (м. Дніпро) займає одну с лідируючих позицій у виробленні ковбас і м’ясних делікатесів в Україні. 

Виробництво м’ясокомбіната «Ювілейний» побудовано по принципу замкнутого технологічного циклу. Процес починається з забою скота, а закінчується виробництвом готової продукції, її зберіганням та реалізацією. Тільки при такій схемі можливий повний контроль над усіма етапами виготовлення м’ясопродуктів. Також це дозволяє знизити собівартість виготовленої продукції і пропонувати на ринку якісний продукт за доступною ціною.

У структуру м’ясокомбінат входять: адміністративний корпус, забійний цех, цех обвалки, виробничий комплекс, цех пакування готової, розподільний комплекс, лабораторія та транспортний відділ.У 2011 році введено в експлуатацію і запущений в роботу новий надсучасний цех з виробництва сирокопчених і сиров'ялених ковбас, а в 2012 році - цех з виробництва напівфабрикатів

На основі результатів оцінки систему управління безпеки харчових продуктів. Органом сертифікації систем якості державного підприємства виданий сертифікат на систему управління безпекою харчових продуктів, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000-2007 і ДСТУ 4161-2003.

На даний момент біля 13 000 торгових точок у різних областях України отримують продукцію МКЮ як через власні філіали компанії, так і через дистриб’юторів. Продукція представлена у багатьох національних роздрібних мережах. Філіали МКЮ працюють у наступних містах: Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Донецьк, Одеса.

Чисельність персоналу м’ясокомбінату складає біля 1000 робітників. Територія підприємства складає 8 Га.

Про компанію Опис компанії