Ювілейний -
Бренди

Бренди

Преміум – це ковбасні вироби та делікатеси найвищої якості. Це продукція виключно вищого гатунку, виготовлена з добірних сортів яловичини і свинини.

При виробництві ковбасних виробів ТМ «Преміум» використовується тільки натуральне м’ясо вищих сортів. Це преміальні продукти, які відносяться до вищої цінової категорії і створені для цінителів тонкого вишуканого смаку.

Гурмани неодмінно оцінять ковбаси з додаванням мускатного горіха , ароматних прянощів (маціс, перцю, коріандру, імбиру, чилі, кмину) та інших оригінальних сумішей спецій. Асортимент включає в себе як звичні ковбасні вироби з традиційним вітчизняним смаком, так і нові продукти, розроблені на основі європейського досвіду.

Під торговою маркою «Преміум» випускається більше 25 найменувань високоякісних ковбасних виробів , серед яких варені ковбаси, сосиски і сардельки, напівкопчені, варено -копчені, сирокопчені та сиров’ялені ковбаси, делікатеси. Це продукція європейського рівня, створена за правилами і відповідна вимогам ДСТУ.

Торгова марка «Ювілейний» – це ковбасні вироби вищого і першого сортів, які випускаються з добірних сортів яловичини і свинини, а також шпику.

Під торговою маркою «Ювілейний» випускається більше 30 позицій високоякісних ковбасних виробів, серед яких варені ковбаси, сосиски і сардельки, напівкопчені, варено-копчені, сирокопчені ковбаси і делікатеси.

ТМ «Ювілейний» – Створено за Правилами

«Самобранка» – це збалансований асортимент ковбасних виробів, який став результатом власних розробок м’ясокомбінату і використання авторської рецептури. Будь-який, навіть найвимогливіший покупець, може вибрати продукцію за своїм смаком, тим більше що виробник регулярно розширює її асортимент.

Продукція торгової марки «Самобранка» – зручне і практичне рішення для кожної хазяйки. З її допомогою можна швидко і ситно нагодувати сім’ю і гостей м’ясними продуктами з хорошими смаковими якостями, м’якою соковитою консистенцією і прекрасним ароматом за дуже доступною ціною. Для покупців, які віддають пріоритет співвідношенню якість-ціна-асортимент, «Самобранка» – краще рішення.

Адже смачно жити – просто!

ТМ Тавро – це добірне свіже охолоджене м’ясо і м’ясні напівфабрикати зі свинини, яловичини і м’яса птиці від м’ясокомбінату «Ювілейний» .

Товарний портфель нової торгової марки являє собою збалансований асортиментний ряд продукції, яку гідно оцінять найвибагливіші покупці. Якість продукції контролюється на всіх етапах фахівцями м’ясокомбінату, а зручна спеціально розроблена упаковка, індивідуальний дизайн і вага товару вигідно виділяють його на полицях торгових точок.