Ювілейний -
новини

МК «Ювілейний» дуже любить і цінує думку покупців

М’ясокомбінат «Ювілейний» більше 20 років є постачальником м’ясоковбасної продукції на ринку України. Підприємство входить в ТОР 10 виробників ковбасної продукції.
В асортименті комбінату налічується понад 200 найменувань м’ясних, ковбасних виробів.
М’ясокомбінат «Ювілейний» гарантує високий рівень безпеки та якості продукції протягом всього виробничого циклу – від надходження сировини до відправки продукції в торговельні точки.

МК “Ювілейний” дуже любить і цінує думку покупців. Саме для того, щоб почути думку покупців, ми постійно проводимо дегустації в усіх національних мережах України.

Життя сучасної людини неможливо уявити без ковбас, саме тому дегустація це найпростіший і дієвий спосіб який забезпечує прямий контакт між продуктом і споживачем. Покупець може спробувати продукцію перш, ніж прийме рішення про її придбання.

При виведенні на ринок нової продукції або при розширенні смакової лінійки в рамках однієї торгової марки при проведенні дегустації покупець дізнається про «новинки», її смакових якостях і перевагах.

Персонал який проводить дегустації від МК «Ювілейний» висококваліфікований, наші промоутери при необхідності ознайомлять зі складом продукції, дадуть відповідь на всі питання, які виникнуть в ході проведення дегустації.

З метою поліпшення виробленої продукції підприємством під час проведення дегустації промоутер проводить паралельне опитування людей на предмет якості ковбасної продукції, побажань її поліпшення (в разі потреби), відношення до зовнішнього вигляду та інше.

Як багато вже досягнуто за 22 роки, нам є про що розповісти, про наші труднощі і перемоги, нам є, що запропонувати споживачеві, натуральний продукт з бездоганною якістю і чудовим смаком, є, чим пишатися, високий рівень виробництва, гарантії безпеки та якості продукції .

Але найголовніше, що сенс життя нашої компанії – самовдосконалення, нам є до чого прагнути: розширення ринку, робота над асортиментом, удосконалення та модернізація виробничих потужностей.
<Ми будемо брати нові висоти, підкорювати нікому ще незнайомі вершини, вирішувати найскладніші
завдання і досягати найвищих цілей.
 А це значить жити, дбати про репутацію, любити свою справу, цінувати сьогодення, вірити
в майбутнє і створювати найкраще.

19.07.2019